niedziela, 16 lutego 2014

Witam!

Trudno mówić o oficjalnym rozpoczęciu działalności... trudno w ogóle mówić tu o czymś oficjalnym. Zdjęcia robię już jakiś czas, dlatego w sumie to jedyne co się teraz zaczyna, to publikacja tego bloga :).

Kilka słów o mnie i o projekcie możecie przeczytać w zakładce O projekcie. W skrócie - jest to coś w rodzaju niekomercyjnej, amatorskiej działalności, w ramach której poszukuję ludzi chętnych pokazać się przed obiektywem, w celu zdobycia doświadczenia lub/i zwykłej zabawy. Oczywiście szukanie ludzi do zdjęć portretowych nie jest jedynym celem tego bloga. Będą tu się pojawiały także innego rodzaju prace, z każdej możliwej dziedziny fotografii.

Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć w zakładce Portfolio lub też bezpośrednio na profilu 500px. Ten serwis służy mi zresztą za "serwer" do przechowywania zdjęć, tak więc tam będą się zawsze pojawiały prace w pełnej rozdzielczości.

Mogę obiecać, że w stosunkowo krótkim czasie strona zapełni się treścią, ponieważ mam już kilka pomysłów, które idealnie nadają się do realizacji w trwające ferie zimowe.

Pozdrawiam, enjoy!