O projekcie

Projekt "Studio Shot" to po prostu coś w rodzaju niekomercyjnego przedsięwzięcia fotograficznego. Jestem amatorem, który chce się rozwijać. Fotografuję praktycznie wszystko, od krajobrazów, przez fotografię kreatywną, po reportaż czy portrety. Wszystko, poza tym ostatnim da się zrobić bez, lub z minimalną współpracą drugiej osoby. Nie da się tego osiągnąć z portretem - trudną i wymagającą wielu ćwiczeń dziedziną fotografii.

Do rzeczy. Projekt, a więc i ten blog ma służyć dwóm celom. Pierwszym z nich jest po prostu prezentacja moich prac, projektów fotograficznych. Od czasu do czasu będą się też pojawiać przemyślenia, mini poradniki zaczerpnięte z sieci lub mojego autorstwa, testy sprzętu foto czy też recenzje tego co miałem okazje trzymać w ręku lub też zakupić. Drugim, dużo ważniejszym celem, jest poszukiwanie osób chętnych do współpracy przy portrecie. Chcesz wziąć udział w plenerowej lub studyjnej sesji zdjęciowej? Być może chcesz zdobyć trochę doświadczenia. Być może chcesz po prostu spróbować jak to jest i potraktować to jako formę zabawy. To nie jest ważne. Ważne, żebyśmy oboje wynieśli z tego cenne doświadczenie. 

Interesuje mnie niemal każdy rodzaj portretu. Jak już mówiłem, jestem amatorem i projekt traktuje jako szansę na rozwój, tak więc w jego ramach nie zamierzam na nikim zarabiać. Jeśli jesteś zainteresowany/a lub masz pytania, zapraszam do kontaktu!

email: mateusz.s@me.com
tel: 691-115-598